Firmamız Hakkında

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunarak en uygun fiyat garantisi vermektir.

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunmak için 2018 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı ve en iyi müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.
2018 yılından bu yana firmamız web hosting, alan adı kaydı, sanal ve fiziksel sunucu, wordpress tema ve güvenlik sertifikası (ssl) satışı konusunda kurumsal ve bireysel hizmetler sunmaktadır.

Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de internet servisleri denilince akla gelen ilk değil, en kaliteli hizmet veren firma olmaktır.

Farkımız Politikalarımız!

  • Eğer senin için önemliyse, bizim içinde önemli.

  • En iyinin iyisini hak ediyorsunuz.

  • En İyi Fiyat Garantisi.

  • %99 Ulaşılabilirlik Garantisi

  • 7/24 Teknik Destek Garantisi.

  • 7 Gün Para İade Garantisi.

Takım Liderleri

Alanlarında gerekli eğitimleri almış uzman ekibimiz, sektörde deneyimli öz geçmişe sahiplerdir.

Başkan ve Kurucu

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2018 yılında Oğuz Akkuş tarafından kurulmuştur.

Pazarlama Direktörü

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak adına pazar’da etkin bir faaliyet yürütmekteyiz.

Teknik ve Destek

Müşterilerimize, aldıkları veya alacakları ürünler hakkında 7/24 Teknik destek sağlamaktan gurur duyuyoruz.

İŞ ORTAKLARIMIZ

En iyiler ile çalışıyoruz. Müşterilerimize en iyisini sunmak için bizimle birlikte çalışan ortaklarımız ile gurur duyuyoruz